mmeble24.pl

Przetwarzanie danych osobowych w sklepie mmeble24.pl

  • Szanowni Państwo,
    25 maja 2018 roku weszła w życie Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000. Ustawa reguluje zasady ochrony Pani/Pana danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO).
  • Co RODO oznacza?
  • Pani/Pana dane osobowe będą jeszcze lepiej chronione.
  • Zwiększa się wpływ na to jak dane są przetwarzane.
  • Kto jest administratorem Pani/Pana danych osobowych?
  • M MEBLE Maciej Czubiński
  • Lisice 16 62-660 Dąbie
  • NIP : 6662114504
  • REGON : 364449028
  • Jak się z nami skontaktować w celu uzyskania informacji na temat Pani/Pana danych osobowych?
  • Z administratorem można skontaktować się pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej na adres:
  • M MEBLE Maciej Czubiński
  • Lisice 16 62-660 Dąbie
  • lub za pomocą poczty e-mail pod adresem: kontakt@mmeble24.pl
  • Jak dbamy o bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych?
  • Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
  • Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do danych które pana dotyczą a które przetwarzamy?
  • Ma Pani/Pan prawo do:
  • żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych oraz otrzymania ich kopii,
  • żądania od Administratora sprostowania (poprawiania) Pani/Pana danych osobowych,
  • żądania od Administratora usunięcia Pani/Pana danych osobowych w sytuacji gdy przetwarzanie nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa,
  • żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/pana danych osobowych,
  • przenoszenia Pani/Pana danych osobowych,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych (dane kontaktowe na stronie urzędu pod adresem www.uodo.gov.pl) w przypadku gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.
  • Jaka jest podstawa prawna Pani/Pana danych osobowych?
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są ponieważ spełniony został co najmniej jeden z poniższych warunków art. 6 ust. 1 RODO:
  • wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów;
  • przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której Pani/Pan jest stroną , lub do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy;
  • przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze;
  • przetwarzanie jest niezbędne do ochrony Pani/Pana żywotnych interesów lub innej osoby fizycznej;
  • przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi;
  • przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią
  • Jaki jest cel przetwarzania Pani/Pana danych osobowych?
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu:
  • marketingu produktów i/lub usług,
  • realizacji produkcji,
  • oferowania i realizacji sprzedaży produktów i/lub usług,
  • obsługi posprzedażowej m.in. reklamacji.
  • Kto może być odbiorcą Pani/Pana danych osobowych?
  • Pani/Pana dane osobowe udostępniamy tylko podmiotom, które ich potrzebują, abyśmy mogli zagwarantować wysoką jakość produktu i/lub usługi. Dane przetwarzane są na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie z polecenia administratora. Nie udostępniamy żadnym podmiotom zewnętrznym Pani/Pana danych na użytek własny – jedynie do realizacji naszych produktów i/lub usług. Wszyscy partnerzy, którzy przetwarzają Pani/Pana dane osobowe zapewniają bezpieczeństwo danych i wypełniają wszystkie obowiązki w zakresie ochrony danych osobowych.
  • Jakie są zasady przekazywania Pani/Pana danych poza EOG?
  • Gdy są ku temu podstawy Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do odbiorców w państwach trzecich, tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) lub do organizacji międzynarodowych. Do państwa trzeciego (spoza EOG) możemy przekazać dane osobowe, tylko w sytuacji gdy gwarantuje ono przynajmniej taką ochronę danych, jaka obowiązuje w Polsce.
  • Jak długo przechowujemy Pani/Pana dane osobowe?
  • Nie będziemy przechowywali Pani/Pana danych osobowych dłużej niż będzie to konieczne do osiągnięcia celów, do jakich dane zostały zgromadzone lub dłużej niż jest to określone prawem.

Projekt i wykonanie: bypixel.pl